Aktualności

Powrót do listy

Projekt Plaża 2022: Julia Olędzka i Szymon Chodyniecki wystąpili w Świnoujściu!

Projekt Plaża 2022: Julia Olędzka i Szymon Chodyniecki wystąpili w Świnoujściu!
Julia Olędzka i Szymon Chodyniecki  
Projekt Plaża 2022 w Świnoujściu obfitował w muzyczne atrakcje. W Parku Zdrojowym wystąpili dla Was Szymon Chodyniecki oraz finalistka "Mam talent" Julia Olędzka.

Już w piątek 8 lipca wystartował Projekt Plaża 2022. Pierwszym przystankiem na wakacyjnej trasie było Świnoujście, gdzie czekaliśmy na Was od piątku aż do niedzieli. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dla całych rodzin! W Parku Zdrojowym przy ulicy Chrobrego nieopodal altany wystąpili dla Was finalistka "Mam talent" Julia Olędzka oraz Szymon Chodyniecki.

KONCERT SZYMONA CHODYNIECKIEGO W PARKU ZDROJOWYM W ŚWINOUJŚCIU W PIĄTEK 8 LIPCA O 19:00.

Szymon Chodyniecki – autor piosenek, producent muzyczny oraz multiinstrumentalista.

Szymon ChodynieckiSzymon Chodyniecki

W wieku 11 lat zainteresował się pisaniem piosenek i ich śpiewaniem, a pierwszą z nich nagrał wtedy mikrofonem służącym do rozmów wideo. W 2012 roku założył formację pn. South Blunt System, pod którą zaczął dzielić się muzyką na YouTube. Niewątpliwie rozgłosu dały mu utwory nagrane w 2012 roku wspólnie z raperem Chadą, w których wystąpił pod pseudonimem. Chwilę później pojawił się debiutancki singiel formacji „SBS” pt. ”Była Chłodna”, który ówcześnie ustanowił rekord przyrostu wyświetleń w polskim YouTube, osiągając 2 miliony wejść w zaledwie tydzień, a dziś ma 35 milionów odsłon. W 2015 roku nastąpił przełom, kiedy rozpoczął solową karierę jako Szymon Chodyniecki. Utwór „Sin Usar Palabras”, to polsko - hiszpański duet nagrany z Lodovicą Comello, tj. pierwszoplanową aktorką musicalowego serialu "Violetta", znanego wśród nastolatek praktycznie na całym świecie, który nadał solowej karierze Szymona rozgłosu i spotkał się z ciepłym odbiorem młodych odbiorców. W 2016 roku debiutancki solowy singiel pt. „Sam na sam" pokrył się potrójną platyną oraz został teledyskiem roku według "Vevo”, a na dzień dzisiejszy ma 23 miliony wyświetleń. Pozwoliło mu to wtedy wystąpić na uznanych przez publiczność festiwalach muzycznych m. in. w Opolu oraz na koncertach wielu lokalnych scen. Na koncie ma współpracę z wieloma Artystami sceny hip-hop’owej, jak również pop’owej, tj. z Natalią Szroeder, Mateuszem Mijalem, czy zespołem Manchester. Podczas pandemii Koronawirusa po dłuższej przerwie wznowił działalność muzyczną, wydając własnym nakładem utwór „Nietykalni” z okazji X-lecia formacji „SBS”, następnie wznawiając solową karierę świątecznym utworem pt. „Radości Moc”, a chwilę później „Pada Deszcz”. Sumując wyświetlenia wszystkich utworów - formacji oraz solowych daje to wynik ponad 100 milionów odsłon.

 

KONCERT JULII OLĘDZKIEJ W PARKU ZDROJOWYM W ŚWINOUJŚCIU W SOBOTĘ 9 LIPCA O 19:00.

 

Julia OlędzkaJulia Olędzka

Julia Olędzka – wokalistka, artystka silnie związana z polską sceną muzyczną. Finalistka „Mam Talent” z 2014 roku. Laureatka wielu konkursów wokalnych m.in. Grand Prix na „Hoffer Superhit Festival”.

Jesienią 2022 ukażą się 3 single zapowiadające jej album. Pierwszy utwór „Ćma”, zadebiutuje na portalach streamingowych na przełomie września i października. Premiera albumu planowana jest wiosną 2023 roku.

 


Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Projekt Plaża 2022: Świnoujście - foto relacja!
Następny artykuł:

Projekt Plaża 2022: Świnoujście - foto relacja!

tvnpix